Mazda
Kodecar HK spol. s r.o. Mazda Hradec Králové
Mazda CX-30

Více svobody pohybu

Zcela nová Mazda CX-30


Vše, co potřebujete, ať už chcete jet kamkoliv


Vaše životní cesta vás zavede do různých míst a vy budete potřebovat vůz, který vás bude vždy doprovázet. Vůz s krásnými, plynulými křivkami kupé a odvážnou robustností SUV. Dostatečně malý navenek, abyste se mohli snadno pohybovat po městě, ale dostatečně velký uvnitř, abyste mohli vyjet i mimo něj. Vůz s dynamickým výkonem, vzrušujícími jízdními vlastnostmi a mimořádným pohodlím a bezpečností.

 

Mazda CX-30 - Konfigurátor 
Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Inspirující krása

Užijte si japonskou koncepci „Johaku“ – krásy prázdného prostoru – která dává zcela nové Mazdě CX-30 elegantní vzhled uvnitř i navenek.

Dokonalý klid duše

Inteligentní technologie v kombinaci s designem zaměřeným na člověka vám dávají více kontroly a poskytují vyšší bezpečnost na silnicích.

Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Pohodlí a požitek

Snadno se připojte do svého světa a soustřeďte se na požitek z jízdy díky našemu systému infozábavy Mazda Connect.

Svoboda jet kamkoliv

Vzadu je k dispozici více prostoru pro náklad, který díky nejmodernější technologii motorů Skyactiv dopravíte až do cíle.


Navrženo pro váš život


Zevnitř i zvnějšku je zcela nová Mazda CX-30 jedním slovem nádherná – od plynulých křivek karoserie po výjimečné řemeslné provedení interiéru a inovativní technologie uvnitř. Jejich vzájemná kombinace doplňuje a zlepšuje váš životní styl a každá cesta je díky nim skutečným požitkem.

Mazda3
Mazda3
Mazda3
Mazda3

VÍCE VÝKONU ZA MÉNĚ

Všechny benzínové motory jsou navrženy s nejnovější technologií Skyactiv a osazeny technologií elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, která zajišťuje nižší spotřebu pohonných hmot – aniž by došlo ke snížení výkonu motoru.

 

Mazda CX-30

 

Naprostá konektivita

Zůstanete v kontaktu pouhým jedním dotykem

Systém Mazda Connect vám dává snadný přístup do všech aplikací na vašem telefonu se systémem Android i na iPhonu, aniž by vás jakkoliv rušil při řízení. Současně je kompatibilní s technologiemi Android Auto™/Apple CarPlay™ * a umí přehrávat videa z USB, takže si vy i vaši spolucestující na cestách užijete svou oblíbenou zábavu.

 

Mazda CX-30 - Konektivita

Krása prázdného prostoru


Tato koncepce je základem designu světlého a prostorného interiéru. V Japonsku tomu říkáme „Johaku“. Přináší pohodlný prostor pro pět osob, s větší svobodou pohybu a vzájemné komunikace, společně s mimořádným výhledem ven. Tatáž koncepce je uplatněna i ve velkorysém a univerzálním zavazadlovém prostoru.

Mazda CX-30 - Inspirující krása

Prostorný interiér

Lehká a vzdušná kabina zcela nové Mazdy CX-30 vytváří smysl otevřeného prostoru. Prostor mezi sedadlem řidiče a sedadlem spolujezdce, s širokou, pohodlnou loketní opěrkou, a mezi předními a zadními sedadly vám dává více místa na pohyb a odpočinek. Současně usnadňuje komunikaci mezi všemi osobami ve voze, které na sebe mají zároveň lepší výhled. Velkorysý prostor a dveřní otvory zase usnadňují nastupování a vystupování.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Kabina zaměřená na člověka

Díky většímu, otevřenějšímu prostoru se řidič v kabině cítí příjemně. Vše je okolo vás dokonale umístěno, takže kontrola a ovládání vozu jsou snadné, minimalizuje se rušení při jízdě a maximalizuje požitek z jízdy.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Velkorysý zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor má objem 430 litrů, nízkou nakládací hranu a široký otvor, takže do něj snadno umístíte vše potřebné, ať už jedete kamkoliv a s kýmkoliv.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Mimořádný výhled

Díky vysoké poloze sedadla řidiče a tenkému designu sloupků nabízí zcela nová Mazda CX-30 mimořádný výhled do všech stran. Pomáhá tak zmenšovat mrtvé úhly a zvyšuje bezpečnost vás, vašich spolucestujících i ostatních účastníků silničního provozu.

Seznamte se s zcela novou Mazdou CX-30


Postavte si svou vlastní

Zde dáme formu a tvar vaši vysněné, zcela nové Mazdě CX-30.
Můžete naše vozy konfigurovat, dokud nevytvoříte vůz přesně pro sebe, uvnitř i zvenčí.

Konfigurátor 

 

Prohlédněte si ceník

Brožura   Ceník   Žádost o nabídku Asistenční systémy  

 

Nebo se jen přijďte svézt

Testovací jízda

 

KODECAR HK, s.r.o. Mazda Hradec Králové

Bří Štefanů 995
50003 Hradec Králové
IČO: 25844032

Prodej
  +420 495 545 956
E-mail: prodej.mazda@kodecar.cz

Servis
  +420 739 521 917
E-mail: servis.mazda@kodecar.cz

PRODEJ


Tel:739 521 916

Tel:739 521 920

SERVIS


Tel:739 521 917

Tel:739 521 918